Головна » 2016 » Листопад » 30 » Виховний захід у 1 класі « Наша мова калинова».
14:14
Виховний захід у 1 класі « Наша мова калинова».

             З   7 по 11 листопада 2016 р.  У Журавському НВК  проходив тиждень  української   мови.Учні  1  классу  взяли  участь у проведенні  заходів  цього тематичного  тижня.  9 листопада наша країна відзначає День української писемності та мови.  Цього дня  учні 1 класу зібралися , щоб  поговорити про нашу рідну мову – безмежно багату та милозвучну, співучу і мелодійну та рідну для всіх нас, яку по праву вважають однією з найкрасивіших мов світу, провели  виховний захід                  « Наша  мова  калинова».                               

              Метою  проведення    цього заходу було  розширити і поглибити знання дітей про красу і силу української мови.  Продовжувати формувати поняття про те, що кожна дитина має право розмовляти своєю рідною мовою, мовою свого народу і має право вибору вивчати другу мову. Розширювати знання дітей про художнє слово класиків української літератури - Л. Українки та Т.Г.Шевченка. Виховувати почуття гордості за свою співучу, чудову українську мову, багату на прислів'я, приказки, казки, скоромовки, загадки, любов до художнього слова, до рідної мови

, формувати свідоме ставлення до рідної мови як до багатства, національного скарбу; викликати бажання вивчати рідну мову, милуватися її красою; розвивати і коригувати  пізнавальний інтерес до рідного слова мовленнєві здібності учнів, увагу, мислення; виховувати любов та повагу до рідної мови, до свого народу, до Батьківщини.

Діти відправилися  в  уявну  подорож   казковим потягом у  країну мовних   скарбів. На  станціях , що  мали назви       “ Історична” ,          “ Поетична “ ,   “ Загадкова” ,         “ Ігрова” , “ Казкова”  ,   “ Ми -поети” , “ Пісенна”, діти  послухали казку про Мову, декламували  вірші , відгадували  загадки  та вирішували  мовні  завдання, слухали  пісні  про рідну  мову та , танцюючи , відпочивали , доповнювали  прислів я та  римували віршовані рядки . У  класі  панував  веселий  настрій  та   запал змагання . Хотілося б, щоб від сьогоднішнього дня у  дитячих  сердечках залишилась  хоча б одна  краплина любові до рідної мови, щоб  діти завжди пам’ятали, про те багатство, яке є у кожного з нас, і багатство це – наша  мудра   материнська   калинова  мова.

В.П.Данільченко.

Переглядів: 348 | Додав: morozallaiwanowna | Теги: Виховний захід у 1 класі « Наша мов | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]