Головна » Файли » Діяльність закладу

LEGO в Журавському НВК
27.02.2018, 23:56

. 

Цікаве навчання

Виставка робототехніки в Журавському НВК

  На Різдвяні свята в наш заклад завітали представники обласного та районних органів народної влади з подарунком –комплектами наборів конструктора «Лего» (для 1-11 класів). Відразу знайшлися охочі працювати з ним. Перші ази роботи з конструктором діти здобували на уроках технічної творчості  та трудового навчання. Адже, щоб навчитися виконувати складні роботи, проектувати й програмувати свої вироби, необхідно спочатку вивчити види з’єднання деталей, їхні особливості і багато ще дечого. Наступний етап – це складання власних машин-роботів, програмування для подальшого управління ними. Це дуже цікавий для учнів процес, який вимагає надзвичайної наполегливості. Щоб робот запрацював і міг виконувати запрограмовані операції, необхідно точно скласти всі деталі. І, щоб досягти бажаного результату, учні з охотою по кілька разів розбирають та складають свій виріб на гуртку «Лего». Керівники гуртка – Мороз Алла Іванівна, Левченко Сергій Іванович – з допомогою учнів з 5 по 10 клас підготували презентацію своєї роботи. Останнього дня самими учнями були складені складні моделі та підібрані програми для їх управління.  

 

      

  І ось 16 лютого 2018 року в Журавському НВК відбулася перша виставка робототехніки. На ній були представлені 23 діючих машини-роботи. Серед робіт, що найбільше привертали увагу були моделі: «Рука робота» (Сташенка В.), «Сортувальник» (Сидоренка Б., Третяка В., Чудного Б.), «Стрекоза» (Даценка Р., Бичека О.), «Гелікоптер» та «Снігоприбиральна машина» (Левченка Б., Орла О., Пилипенка М.), «Кіборг-собака»(Бондаренка О), «Геробой» (Сташенка В.) «Танк»(Корнієнка В.), «Лісовоз» (Степанченка І.,Сташенка А.). Тут були й такі моделі як «Жабка», та «Бджола», , «Гоночний автомобіль», «Автомобіль-дослідник», «Місто майбутнього» та інші. Учні з першого по 11 клас, батьки, вчителі, дошкільнята побували на виставці. І всі залишалися під великим враженням. А гуртківці були горді від своїх перших досягнень.

     

 

  Хочемо подякувати всім, хто підтримав бажання учнів та вчителів навчатися по-новому та посприяв тому, щоб наш навчально-виховний комплекс отримав «Лего». Ми вдячні Голові районної державної  адміністрації Потапенку Володимирові Миколайовичу, Голові районної ради  народних депутатів Кузуб Олександрові Михайловичу, депутатам районної ради, а також Голові обласної ради  народних депутатів Ткаченку Юрію Миколайовичу, заступникові  Голови обласної ради  Ковалю Віталію Михайловичу.

  Ви не помилилися – очі наших дітей блищать вогниками щастя й радості. Учні сповнені  ентузіазму та налаштовані досягати нових висот в програмуванні та конструюванні.  Цього дуже бракувало нам в навчальному процесі. І нехай це для нас буде найкращою нагородою.

Категорія: Діяльність закладу | Додав: morozallaiwanowna
Переглядів: 336 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]